چشمانت را می خواهم

آرام صدایت می زنم ،  سکوتت مرا وادار کرد که بلند تر صدا کنم. بابامن گیجم

این روزها هر کس می رسد طعنه ام می زند ،متهمم می کنند به دوری از تو و خط تو، اما تو خوب می دانی من افتخارم این است که هر چه دارم از توست. از توی مهربان بامرام. تویی که بی چشم داشت دائما مهربانی.

 

 حالا می خواهم یک خواهش کنم. می دانم زیاده خواهیست اما تو از بچگی مرا پر توقع بار آوردی. بابا من این روزها به چشمانت بدجور احتیاج دارم.

/ 9 نظر / 30 بازدید
مهدی

طعنه و تهمت و از این دست، همه و همه از دیدگاه صفر و یکی نشات می گیرد. همان دیدگاه یا سفید دیدن همه چیز یا سیاه دیدن.

سلامت

سلام همکلاسی قدیمی :حالت چطوره ؟ خوبی؟ کجایی ؟ چه کار میکنی؟مارو هنوز بیاد داری یا نه؟منم قاسم همون که صداش میزدی محمد.کاش میشد ببینمت.چه زود 9 سال گذشت...

اکبر

شب سال تحویل بعد از هزار سال رفتم بهشت شهدا. چقدر عوض شده، همه چی تغییر کرده، همه قبرها شبیه هم شده. رفتم سر قبر آقات (خودت همیشه میگفتی آقام) دیگه از اون عکسا خبری نبود، دیگه اون نرده های دور قبر هم نبود. همون نرده هایی که وقتی می رفتیم اونجا تو می نشستی و تکیه میدادی بهش. خوب یادمه هروقت قهر میکردی یا حالت گرفته بود میرفتی و تکیه میدادی به اون نرده ها. ولی حالا نرده ای نیست که اگه حالت گرفت یا باز قهر کردی، بری و بهش تکیه کنی. "سال نو خودت و آقات مبارک"

آزاده بشارتی

سلام با انتظار آمدن بهاری... «گویند رمز عشق مگویید و مشنوید/ مشکل حکایتیست که تقریر می کنند» با خبر چاپ «پلک های قفل شده» و سه شعر به روزم و منتظر نظر تو ، دوست خوب مجازی! «رنگین کمان سهم کسانیست که تا آخرین قطره زیر باران می مانند... » با احترام: آزاده بشارتی

تازه های ادبی

★ ★[گل]◄███▓░سال نو مبارك▒▓███►[گل]★ ✿ ★ ✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿ ┊   ┊┊   ┊┊ ✿ ┊   ┊┊  ✿[گل] ┊   ┊┊   ┊   ✿[گل] ┊ ✿ [گل] ★

شمس

سلام سال نو مبارک و من آزادتر از شعرقناری بیدار!! خواب چشم مرا می روبد....و تناقض روح مرا می کوبد!! و میان من و روح یاد تو داور گشته.... کالبدم سرد به رهایی ....روح من خسته از این هجران است.... به همان لحظه یعقوب که ندید به همان پیراهن یوسف سوگند و قسم به دزدی بنیامین!! چشمهایم از دیوار آویزان است!! و وصال تو عدد گمشده ی این ساعت....و تمام پنجره ها بوی باران دارد!! برگرد!! خورشید پنهان باشد همه جا ابریست......باران می بارد!! آری چشمهایم از دیوار آویزان است... باران می بارد خیس می شوم....مثل همیشه چتر ندارم!!! نه ندارم....برگرد!!

mohadese

به داشتن همچین دوست خوبی چون شما خوشحالم[هورا]