دوسال است که تو را نمی بینم.

دوسال پیش همچو امروزی تو رفتی ،آسوده  و بی خیال .

اگر بدانی چقدر دلم برایت تنگ شده یا مرا به پیش خود می بری یا خودت به پیشم می آیی.

ای کاش بیشتر می توانستم بشناسمت .هنوز که هنوز است متحیر آن جوابی هستم که به من دادی .

از توپرسیدم ،مادر عمریست که گریه کن حسین وبچه هایش بوده ای از آنها بخواه که دردهایت را کم کنند، وتوگفتی من نوکر آنها هستم نوکر از ارباب خود توقعی ندارد.

امثال من با همه ادعایشان وقت عمل  که می رسد جا میزنند اما تو با اینکه تمام وجودت پر از درد بود متاع عشق را آسان نفروختی.

خوب یادم هست هنگامی که دعای توسل را برایت می خواندم وقتی به نام حسین رسیدم چگونه اشک از چشمانت سرازیر شد و دقایقی بعدبا چشمان پر از اشکت جان دادی به معشوق .

چگونه می توانم حقت را ادا کنم تنها کاری که می توانم انجام دهم این است که به همه بگویم تو که بودی و من چه کسی را از دست دادم.

می دانم که مقامت از پدر شهیدم بالاتر است . او رفت و تو مانده بودی با دنیایی پر از غم وهجران ،

ومن شاهد بودم که چگون موهای سرت یکی پس از دیگری سفید شد . و از بی وفایی دنیا دم بر نیاوردی.

اما من همیشه بغض را در گلویت می دیدم،

میگفتی، می دانم که پدرت بی من وارد بهشت نمی شود.

بهشت بر هر دویتان گوارا باد .

/ 8 نظر / 21 بازدید
جلال

مادر كه هيچ‌وقت نمي‌ميرد پسر! مادر مثل بوي گل‌هاي مريم هميشه توي خانه عطرش مي‌پيچيد! صورتت ...

یه آدم....

سلام... با اين که درک نمی کنم از چه حسی حرف ميزنيد اما واقعا می فهمم از چه می گوييد.... گاهی اوقات کلمات بی مقدار است و حرفهای در ذهن زياد... واقعا بهشت گوارايشان باد... يا علی...

محراب

خدايش بيامرزاد. ياعلی مددی.

م

سلام ! ما غير از دوری ازنوشته ها تون بايد جای خالی دادشمون رو هم توی دانشکده تحمل کنيم.. نیستید !

نياز

سلام واقعا گوارايشان باد بهشت برين خدا..ممنونم که سر زديد ومنو با حضورتان خوشحال نموديد..در وادی عشق ترک سر بايد کرد.. بر قبله گه دوست نظر بايد کرد.. راهی است دراز و پر خطر راه خدا.. زين راه به ياد حق گذر بايد کرد.. روح معلايشان دعاگويتان انشالله..مرا هم در غم خويش شريک بدانيد...

حميد

پسر ... تو هنوز دستت به اسمان مي رسد ...

نياز

سلام دوباره دوست خوشبخت من...خوشا به حال پدر و مادرت كه هنرمندانه زيستند..و هنرمندانه رفتند.. انشالله كه انها دم در بهشت منتظر شما خواهندشد تا بهم بپيونديد...به اميد ان روز ...در پناه حق..

علی

سلام رضا خدا رحمت کنه مادرت رو عزیز . هیچ وقت یادم نمی ره اون روزایی که ما رو مادرانه تحمل می کرد و پذیرای جلسات زیارت عاشورای ما بود خدا ما رو هم ببخشه و حقش رو بر ما حلال کنه ان شا الله خیلی وقته ندیدمت دلم برات تنگ شده داداش یه سر به ما بزن .