تولدت مبارک بابا.

امروز  ۱۳ رجب است. امروز روز پدر است. روز پدر روز تولد پدر من است. پدر من ۱۳ رجب روز مبلاد علی (ع) به دنیا آمد و روز ۱۹ رمضان با لبهای تشنه همراه مولایش علی آسمانی شد.

نمی دانم آن روزها که می دیدمت روز پدری برایت هدیه ای خریده بودم با نه. تو بهتر یادت می آید. من چیزی خاطرم نیست. اگر بدانی چقدر دلم می خواست امسال برایت یک دست کت و شلوار بخرم. خودم می دانم باید سعی کنم از این آرزوها نکنم. امسال مثل هر سال برایت فاتحه فرستادم هم برای تو هم برای مامان. خودتان بین هم تقسیمش کنید.

می خواستم سری به تربتت بزنم ؛ نشد. این روزها گرفتار پايان نامه ام . يادت باشد روز دفاع بيايي .

/ 37 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شمرشناسی

رضا خدا تو را اگر بی هیچ دلیلی خلق کرده بود همین یک دلیل که برای ميخکوب کردن من ساخته شده ای کافی بود برای خلقتت مرد. رضا ... دلم برات تنگ شده برا امام رضا هم ...

باران(بانوی ارديبهشت)

ماه ميلاد سه پرچم دار عشق دلبر و دلداده و دلدار عشق ماه ميلاد سه نور عالمين حضرت سجاد و عباس و حسين ماه شعبان المعظم ، ماه آن رسول اكرم بر شما و خانواده محترمتان مبارك .

ساره

سلام کم پيدا شدين . . .

فروزان

سلام منم ميخوام روز تولد بابامو بهش تبريک بگم که البته ۲ روز قبل بودسايت بچه ها بروجرد خيلی بهتر شده.حتماْ يه سر بزن راستی اومدی بروجرد؟

سميرا

سلام آقا رضا...خوبين؟ چه خبر از زندگي؟ سرس به ما نمي زنين

قبس

سلام به وب ديگتون سر زدم و حالا معنی کامنتتونو بهتر می فهمم.. اگر چه با همش موافق نيستم اما بازم سر می زنم موفق باشيد يا علی

[تایید]